Home Szkolenia dla firm Kursy dla managerów
Email
KURSY DOSKONALĄCE MENEDŻERÓW


Każdy z nas, kto zarządza firmą, pełni w niej funkcje kierownicze, ma stanowisko związane z podejmowaniem decyzji, kogo praca wymaga samodzielnych rozwiązań, w pełni rozumie potrzebę doskonalenia umiejętności menedżerskich.

Żyjemy w czasach, które zwielokratniają potrzebę aktywności, dynamiki i zorganizowania w sprawach zawodowych. Częściej zmieniamy pracę, umowy zawieramy na krótsze okresy czasu, twardsze i trudniejsze są wymogi rynku gospodarczego, bardziej uciążliwa konkurencja. W tej sytuacji "inwestycja w siebie" – dobrze zaplanowana i długofalowa, jest rzeczywiście najlepszym przedsięwzięciem (ekonomiczno-finansowym, społecznym, przyszłościowym) w trakcie trwania naszej aktywności zawodowej. A również ważna w trosce o dostatnią emeryturę.

Czas dla profesjonalistów już się rozpoczął i trwa. Nowym wymogom i potrzebom podołamy, angażując się w cykliczne formy kształcenia, dążąc do perfekcji w sferze zarządzania, decyzji czy wprowadzenia zmian. To nasz wybór i nasze inwestycje – nie czekajmy, aż inni za nas podejmą decyzje.

Celem oferty, którą Państwu składamy, jest usprawnienie pracy menedżera, zwiększenie poziomu jego fachowości, w długim okresie czasu. Podnoszenie wiedzy i kwalifikacji w sposób cykliczny.


Proponowane przez nas zajęcia, realizowane są głównie w formie warsztatów, z nastawieniem na wykształcenie wśród uczestników praktycznych umiejętności oraz zbudowanie postawy człowieka sukcesu, który nie obawia się zmian, podejmuje szybkie, racjonalne decyzje, jest zainteresowany własnym twórczym rozwojem.


Kursy zgrupowaliśmy w trzy kategorie:

I. Kursy doskonalące umiejętności diagnostyczne:

1. Analiza i interpretacja portretu człowieka (w oparciu o psychofizjonomikę i morfopsychologię).
2. Analiza wyglądu zewnętrznego (na podstawie metody NAO, psychologii ubioru, znaczenia ozdób i rekwizytów).
3. Psychografologia (analiza psychografologiczna pisma odręcznego).
4. Kody ciała (wykorzystanie "języka ciała" do analizy i interpretacji emocji i nastawienia psycho-fizycznego).

Zajęcia realizowane, w ramach tej kategorii, mają na celu wykształcenie u jej uczestników umiejętności błyskawicznego rozpoznawania cech temperamentu i charakteru, uzewnętrznianych uczuć, skrywanych potrzeb i emocji, ukierunkowania w świecie akceptowanych wartości i norm, innych cech osobowości. Wykształcenie umiejętności z zakresu tej kategorii i nabycie sprawności w odczytywaniu w/w cech, wymaga 2 spotkań weekendowych dla każdego z kursów (1-4).

II. Kursy doskonalące umiejętności komunikacyjne:

1. Komunikacja werbalna (słowne aspekty porozumiewania się, umiejętność prezentacji dialogu, dyskusji, wystąpienia publiczne).
2. Komunikacja niewerbalna (mimika, gesty, pozycje ciała, dotyk, zajmowanie przestrzeni, organizacja biura...).
3. Obsługa klienta (sprzedaż pośrednia i bezpośrednia, perswazja, zawieranie - prowadzenie i finalizowanie transakcji, techniki sprzedaży, "trudny klient").
4. Negocjacje (techniki, taktyka i strategie negocjacyjne).
5. Wywieranie wpływu (element psycho i socjotechniki).

Kursy w tej kategorii kształcą umiejętności porozumiewania się, wywierania wrażenia, argumentowania i wpływu. Realizacja kursów (1-5) minimum 2 spotkania weekendowe.

III. Kursy doskonalące umiejętności decyzyjne:

1. Asertywność (odpowiedzialność za decyzje, zmiany, obrona własnych praw skuteczne porozumienie).
2. Zarządzanie czasem (organizacja czasu pracy i wolnego, celowa realizacja zamierzeń i planów).
3. Zarządzanie zmianą (innowacyjność i twórczość w postrzeganiu potrzeby i wprowadzanie zmian w życie).
4. Kierowanie (podejmowanie decyzji, myślenie i działanie planowe oraz strategiczne, kształcenie postawy lidera, praca z zespołem, kierowanie grupą).

Kursy z tej kategorii, na których realizację (1-4) przeznaczamy także po minimum 2 spotkania weekendowe, nauczą podejmowania decyzji i kierowania, z dbałością o rozwój własny i firmy.

Uczestnicy zyskują szerszą perspektywę na wprowadzenie zmian, współpracę, realizację, własnych celów życiowych i zawodowych, wykorzystanie w praktyce Kreatywności.

Przedstawiony zakres tematyczny i merytoryczny kursów, terminy spotkań, wymiar czasowy ich realizacji – na Państwa życzenie – możemy przeformułować. Dostosować do Państwa potrzeb i wymogów. Wymienione powyżej kursy możemy także realizować rozłącznie, opierając się na Państwa sugestiach. Uprawniony jest również z Państwa strony wybór pojedynczego kursu – od czegoś przecież trzeba rozpocząć. Miejscem realizacji zajęć może być obiekt przez Państwa wskazany, wspólnie ustalony (propozycje przedstawimy) bądź też nasza siedziba.


Oczekujemy na Państwa wnioski i decyzje.
 

Newsflash

Koncert Gongów i mis dźwiękowych. Czy wiesz, że to głównie STRES obniża sprawność Twojego układu odpornościowego? Nie czekaj, aż dopadnie Cię choroba!!! Współczesna medycyna coraz częściej, jako głównego winowajcę wielu dolegliwości i przewlekłych chorób wymienia nierozładowany STRES.

Skuteczność i wszechstronność stosowanej metody jest imponująca. Od wyciszania i relaksacji, poprzez rozwijanie intuicji i kreatywności, do fizycznego uszkadzania komórek nowotworowych wibracjami generowanymi przez gong (francuskie badania Fabien Maman).

Tylko 15 miejsc. Zazwyczaj pierwszy piątek w miesiącu godz. 18.30-20.00 Przedszkole nr 30 ul. Legionów 29 w Kaliszu (Szkoła Jogi)  >> więcej

Pogoda

Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś105
mod_vvisit_counterWczoraj94
mod_vvisit_counterBierzący tydzień522
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień815
mod_vvisit_counterBierzący miesiąc2769
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc452
mod_vvisit_counterAll days128628

Online (20 minutes ago): 3
Twój IP: 207.241.237.103
MOZILLA 5.0,
Dziś: Lip 26, 2013
Copyright © 2013 biofon.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Designed by Templatka.pl