Home Rozwój osobisty Warsztaty dla rodziców
Email

WARSZTATY DLA RODZICÓW

Przewodnik po świecie widzianym oczami Twojego dziecka

„Małe dzieci mały kłopot, duże dzieci...”

Być może problem Twój i Twojego dziecka związany jest z wiekiem i cierpliwe przyglądanie się na zawsze go rozwiąże. Czy masz 100% pewności, że tak właśnie jest? Być może jest jednak symptomem głębokiego niezrozumienia, błędnej interpretacji zachowania Twojego dziecka i zwiastunem... konfliktu, który z każdym mijającym miesiącem będzie się pogłębiał, by po latach przybrać gigantyczne rozmiary i przyjąć etykietkę „nie do ruszenia”. Tym bardziej bądź czujny. W czym tkwi problem? Przyjrzyj się mu gdy jest jeszcze w zarodku. Nie dopuść do tego by nakręciła się spirala niezrozumienia.

Nigdy nie mów nigdy

Czy Twoje dziecko ma dwa, pięć, jedenaście, siedemnaście, dwadzieścia trzy, trzydzieści cztery, więcej lat...? Bez względu na wiek, relacje pomiędzy wami zwykle pozostają takie same.

Z chwila gdy przyszło na świat, bez względu na towarzyszące okoliczności, obiecałeś sobie, ba, byłeś pewien, że póki żyjesz, zrobisz wszystko by zapewnić mu to, czego będzie potrzebować. Czy coś się zmieniło? Czy „opadły Ci już ręce” bo wyczerpało Cię usilne staranie się lub po prostu jesteś w kropce?

Twoje dziecko to mała kobieta, dorastająca kobieta, lub dorosła kobieta, mały mężczyzna, dorastający mężczyzna lub dorosły mężczyzna. Bez względu na to jaki jest, i jak bardzo się oddaliliście od siebie, tak jak w dniu jego urodzin nadal jesteś jego najlepszym przyjacielem. Ile starań jesteś gotów włożyć w to aby je po prostu... zrozumieć?

Nasz wspólny cel to polepszenie i uzdrowienie relacji z dzieckiem.

Na warsztatach poznasz i zrozumiesz

- ukryte mechanizmy, które BEZ WZGLĘDU NA WIEK wpływają na zachowania i decyzje Twoje i Twojego dziecka.

Uświadomisz sobie więc jak

- wiele informacji o Tobie i Twoim dziecku kryje w sobie język ciała, mimika, to, w co na co dzień obydwoje się ubieracie...

...a to dopiero początek niespodzianek, które umożliwią ci uzyskanie wiedzy o skutecznej komunikacji.

Docenisz

- wagę własnych słów i słów Twojego dziecka, by odtąd wiedzieć jak mówić i jak słuchać, aby dziecko CHCIAŁO posłuchać Ciebie i chciało mówić co NAPRAWDĘ myśli.

Czy istnieje choć jeden człowiek, który nie chciałby dobrze rozumieć się ze swoimi rodzicami?

O ile nasze życie byłoby prostsze, szczęśliwsze i... po prostu wolne?Proponowany kurs trwa 3 dni (do uzgodnienia). Dostępne:
- wersja coachingowa Kontakt
- wersja dla grupy

Ramy czasowe: - piątek 18.00 -21.00 - sobota 10.00 -19.00 - niedziela 10.00 -16.00

Prowadzący: Adam Lis; Zaczynał 24 lata temu od psychometrii i radiestezji. Terapeuta, psychotronik (psychologia alternatywna), licencjonowany instruktor masażu dźwiękiem (Instytut Klang-Massage-Therapie w Uenzen). Założyciel i szef Ośrodka Wiedzy i Terapii Naturalnych "BioFon". Prowadzi minn. kursy masażu dźwiękiem oraz autorskie warsztaty terapeutyczne pod wspólną nazwą "KURS NA ZDROWIE" – relaksacja i regeneracja połączona z praktyczną nauką samodzielnego przywracania optymalnej sprawności psycho-fizycznej organizmu, koncerty terapeutyczne i indywidualne terapie psycho-somatyczne z wykorzystaniem dźwięków gongów i mis dźwiękowych (tybetańskich) w całym kraju. W swojej praktyce terapeutycznej stosuje m.in. wiedzę z zakresu komunikacji społecznej oraz Nieinwazyjnej Analizy Osobowości. Autorski „Zaklinacz koni” prezentowany był na 13 i 14 Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron w 2008 roku otrzymując status: - Zajęcia najwyżej ocenione przez uczestniczki poprzednich edycji.


Zapraszamy do zapoznania się z referencjami i opiniami jakie otrzymaliśmy www.biofon.pl/biofon/opinie_referencje.html
Artykuły prasowe

 

Pogoda

Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś76
mod_vvisit_counterWczoraj94
mod_vvisit_counterBierzący tydzień493
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień815
mod_vvisit_counterBierzący miesiąc2740
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc452
mod_vvisit_counterAll days128599

Online (20 minutes ago): 2
Twój IP: 207.241.237.101
MOZILLA 5.0,
Dziś: Lip 26, 2013
Copyright © 2013 biofon.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Designed by Templatka.pl