Home Rozwój osobisty Jak zdawać egzaminy
Email
Korepetycje z umiejętności zdawania egzaminów
a przy okazji poczucia bezpieczeństwa, wiary i pewności SIEBIE.

Często bywa tak, że nawet świetne przygotowanie merytoryczne nie gwarantuje sukcesu na egzaminach. Przed Tobą pierwsze lub drugie podejście i pewnie robisz wszystko, żeby nie stracić tej szansy.
Raczej nie przyszło Ci do głowy, że jeśli komisja egzaminacyjna zdecydowała, że Twoje wymarzone studia, zaliczenie ciężkiego semestru czy dyplom nie są dla Ciebie, kierowała się tym, co jej przekazałeś świadomie, ale również i nieświadomie.
Twój przekaz werbalny, czyli słowo, to tylko 5-7% przekazywanych informacji. Reszta, czyli 38% - sposób mówienia i 55% - mowa ciała jest zazwyczaj poza Twoim wpływem. Dlatego najlepsze nawet przygotowanie merytoryczne nie gwarantuje najlepszej oceny. Dopiero połączenie wiedzy logicznej i umiejętności wpływania na swój przekaz pozawerbalny (swego rodzaju połączenie inteligencji logicznej i emocjonalnej) gwarantuje maksymalne wymierne efekty.
Oczywiście takie umiejętności można w sobie wytrenować (obudzić i utrwalić), skutecznym przykładem jest „trening psychoemocjonalny” (zobacz przykłady i opinie).
A może po prostu Twojemu myśleniu o egzaminie towarzyszy tak duże napięcie stresowe, że właściwa odpowiedź wyleciała ci z głowy. Znajdziemy i na to sposób.
Jeśli naprawdę pracujesz, indeks na wymarzone studia, zaliczenie, czy dyplom masz już w kieszeni – zdobądź umiejętność skutecznej i łatwej prezentacji swojej wiedzy i umiejętności. Przy okazji zmienisz również sposób patrzenia na siebie i to, co Cię otacza.
Zacznij studia na wybranym przez siebie kierunku już w tym roku. Zacznij ŚWIADOMIE DECYDOWAĆ O WŁASNYM ŻYCIU. Nie przegap pierwszej, a tym bardziej powakacyjnej szansy. Wykorzystaj ją maksymalnie zaczynając już dziś.

 

Pogoda

Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś71
mod_vvisit_counterWczoraj94
mod_vvisit_counterBierzący tydzień488
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień815
mod_vvisit_counterBierzący miesiąc2735
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc452
mod_vvisit_counterAll days128594

Online (20 minutes ago): 5
Twój IP: 207.241.237.101
MOZILLA 5.0,
Dziś: Lip 26, 2013
Copyright © 2013 biofon.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Designed by Templatka.pl